Dostawa


Regulamin Dostawy

1. Zamówienia są dostarczane na terenie poniższych miast:

- Tczew

- Pelplin

- Starogard Gdański 

- Sopot

- Gdynia

Malbork 

- Gdańsk

- Pruszcz Gdański

- Bydgoszcz dostawa 75 zł

Koszt dostawy wynosi:

- 25 zł przy wartości zamówienia poniżej 249 zł 

- 1 zł przy wartości zamówienia powyżej 250 zł 


2. Na życzenie klienta możemy dostarczyć zamówienie do 20 km poza granicami powyższych miast, licząc od centrum . Koszt dostawy w tym przypadku wynosi 35 zł.
Dostawa odbywa się w godzinach od 9 do 18 tej. W celu uzyskania informacji o czasie dostawy prosimy o kontakt z biurem 880 520 930 w dniu dostawy. Nie ma możliwości odbioru osobistego w Punkcie. Dostawy realizujemy w soboty oraz dzień przed świętami ustawowo wolnymi od pracy. W niedziele i święta nie pracujemy. 

3. Zamówienia przyjmujemy do środy do godziny 11 tej na najbliższą sobotę (liczy się moment zaksięgowania zapłaty/zadatku lub przesłania potwierdzenia przelewu na adres e-mail).

4. Wysyłka Kurierem ( Produkty Bezglutenowe ) Koszt dostawy wynosi 25 zł waga zamówionych produktów do 4 kg.
*Pobieramy dodatkową opłatę za dowóz na konkretną godzinę wskazaną przez klienta w wysokości 50 zł .Po odbiorze zamówienia należy jak najszybciej umieścić produkty w chłodnym miejscu, najlepiej bez sąsiedztwa innych wyrobów spożywczych. W żadnym wypadku nasze wyroby nie powinny stać na słońcu ani przy innych źródłach ciepła! Natomiast najlepiej podawać je w temperaturze pokojowej lub lekko schłodzone - przy dobrym przechowywaniu można spożywać do 3 dni od dnia dostawy.